Hotel Rehavital

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jugoslávská 30/11 (vstupní recepce hotelu v ulici Korejská 17, Jablonec nad Nisou 46601

Ve třech poschodích a v podkroví Hotelu Rehavital se skrývá 29 účelně a vkusně zařízených pokojů. Všechny pokoje, s výjimkou podkrovních, jsou dostupné výtahem.
Hotel Rehavital je jediný hotel v Jablonci nad Nisou s vlastním parkem. Jeho poloha a komfort tvoří přirozenou základnu pro relaxační, sportovní i poznávací pobytyv CHKO Jizerské hory.
Domácí mazlíčci mohou být ubytování za poplatek.
Pro hosty má hotel připraveno 14 bezplatných parkovacích stání a bezpečné uložení kol.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Hotel Rehavital On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Single room
Travel single room
Dvoulůžkový pokoj SGL USE
Travel Double Room
Double Room
Twin Room
Třílůžkový pokoj
Rodinný pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Rehavital Pokoje

V Hotelu Revital je možné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích typu STANDARD a TRAVEL v nejnizším patře. Celkem je zde možnost ubytování až pro 55 hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou a toaletou, bezplatným Wi-Fi připojením, televizí se satelitním přijímačem, telefonem a posezením. Minibar je pouze v pokojích typu STANDARD. Za příplatek je možné zajistit zapjčení dětské postýlky.


Hosté Hotelu Rehavital mohou využít privátní saunu nebo aromatickou páru, objednat si různé druhy masáží či kosmetické a kadeřnické služby.
Konferenční místnost může být uspořádaná dle přání organizátora. Nachází se v přízemí hotelu a poskytuje kapacitu až pro 50 účastníků firemních či obchodních akcí. Konferenční místnost je standardně vybavena diaprojektorem s plátnem a flipchartem.

Hotel Rehavital Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Snídaně jsou servírované formou švédského stolu. Pro větší skupiny je možné zajištění polopenze od cateringové společnosti.
V Jablonci nad Nisou působí množství restaurací, kaváren, rychlých občerstvení a cukráren. Nejblíže od hotelu je Restaurace na Baště, ke které dojdete za 3 minuty.

Hotel Rehavital Recepce

Recepce hotelu rehavital je otevřena od 07.00 - 23.00 hod, Nelze provést pozdní check in po 23té hodině večer.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • JCB

Hotel Rehavital Dostupnost

Hotel Rehavital je vzdálen 2 minuty jízdy autem od silnice I/14, která vychází z Liberce a vede na východ podhůřím Jizerských hor a Krkonoš. Sjezd 31 z páteřní komunikace I/35 (E442) vedoucí napříč českou republikou míjí Jablonec nad Nisou ve vzdálenosti 13 km od hotelu.


Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno něco málo přes 20 minut chůze pěšky a nejbližší autobusová zastávka městské dopravy, Obchodní akademie, je vzdálena 5 minut pěší chůze.

Hotel Rehavital Okolí

Přímo v Jablonci nad Nisou láká návštěvníky k aktivnímu odpočinku vodní nádrž Mšeno s několika travnatými plážemi a půjčovnou loděk. To nejzajímavější o Jablonci spojuje vnitřní turistický okruh dlouhý 6,5 km. Návštěvníky provede skrz nejzajímavější místa ve městě. Téměř nutností je návštěva místního Muzea skla a bižuterie.


Jablonecko patří k nejlesnatějším okresům v ČR a je protkáno velice hustou sítí turisticky značených cest jak pro pěší turisty, tak pro cyklisty a v zimě pro běžkaře. Vyznačené cesty přírodou Jizerských hor zde najdou i vozíčkáři.

Hotel Rehavital Další informace

Jen 10 km od hotelu leží obecBedřichov, start a cíl Jizerské padesátky, jedno z nástupních míst na Jizerskou magistrálu hojně využívanou v zimě běžkaři a v létě cyklisty i pěšími turisty.


Velmi vyhledávaným místem je technická památka Protržená přehrada na říčce Bílá Desná vzdálená 16 km. Jedná se o trosky sypané hráze, která se v roce 1916 protrhla a způsobila velké neštěstí.

Hotel Rehavital

Jugoslávská 30/11 (vstupní recepce hotelu v ulici Korejská 17, Jablonec nad Nisou
Zobrazit celou mapu